mimar Mimari çizim Mimari proje

Eğitimler

Vermiş Olduğu Kurumsal ve Bireysel Eğitimler
Autocad Eğitimi 2D-3D
3dsMax Eğitimi
3Ds Max ileri Seviye-Vray
Mastercam-CNC Freze-CNC Torna
Catia-Cad-Cam
Photoshop
Corel Draw
İllustrator
Web Tasarım
After Effect-Animasyon
Teknik Resim Makina
Teknik Resim Mimari
Makina Tasarım-Konstrüksiyon
Bilgisayar İşletmenliği
Maya
İleri Seviye Excell

Desing Center ÖZAKADEMİ Eğitim ve Bilişim Merkezi

Desing Center Sektörel anlamda öğrencilerimize mesleklerini edinmesi sağlamasını prensip edilmiş tüm herkezin eğitim süresi içerisinde tüm meslekleri sıfırdan öğrenerek iş hayatında faydalı olmasını sağlamaktadır. Siz değerli öğrencilerimize en iyi noktaya getirerek mezun etmemiz.

Mesleki anlamda mesleklerinizi kazanmanızı sağlamak %100 Öğrenme Garantisi sağlamak

Eğitimde Kaliteyi sağlayarak mesleğinde uzman hocalarla eğitim imkanı Garanti ediyoruz.

Şaka değil gerçek....

Eğitim sonrasında öğrenci etütler ile destek sağlanabilmesi

Hocalarımız her zaman kurumumuzda siz değerli öğrencilerimize yardımcı olmaları için...

Sınıflarımız maksimum 6 kişilik sınıflarda her kişiye bir bilgisayar ile öğrenme

Son versiyon programlar

Son donanımlı bilgisayarlar

Her zaman kendini geliştiren bir kurum

Yapmış Olduğum İşler

Animasyon

Bilgisayarlar tarafından hazırlanan grafik ve canlandırmalar, bilimin hemen hemen her dalında yararlanılan vazgeçilmez öğelerdir.Astronomi, denizbilimi, yüksek atom fiziki vb. birçok bilim dalı animasyonlar sayesinde daha anlaşılabilir hale gelir.

3D Modelleme

Mimarisini geliştirmeye açık olması , nesne tabanlı çalışması kolay öğrenilebilir bir kullanıcı ara yüzü olması nedeniyle eğitim sonrasında her meslekten bir çok kişinin profesyonel seviyeye ulaşması beklenmektedir.

Web Tasarım

Öğrencilerimiz bizden eğitim alarak Photoshop.Html & Css ,Javascript,Dreamweaver,Flash programlarını öğrenme imkanına sahip olacaklardır.

Teknik Resim

Endüstride makine parçalarının yapımı ve montajı için gerekli olan bütün bilgileri taşıyan, bir ölçek dahilinde ve belirli kurallara uygun olarak kağıt üzerine çizilen resimdir

Flash

Temel animasyonlarda Flash, sahnelerinizin ve animasyon karelerinizin ard arda hareket etmesini sağlar.

Uygulama Geliştirme

Kullanıcılara belli başlı bazı işlemleri yapmalarına imkan veren yazılımlardır.Uygulama yazılımlarının geliştirilmesi için programlama dilleri ve diğer bazı uygulama geliştirme araçları kullanılır.

3 Boyutlu Modelleme hizmeti...

Oğuzhan ÖZ Desing Center olarak 8 kişilik uzman kadromuz ile birlikte Günümüz 3 boyutlu görselleştirme , 3 boyutlu modelleme ,kaplama , aydınlatma ve animasyon ,Mimari görselleştirme, bilgisayar oyunlarını , sinema ve TV için görsel efeklerden ve daha bir çok alanlarda projeler yapmaktayız. , Desing Center

Detaylı bilgi

Web Siteniz Yokmu ?Hemen yapalım..

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve reklam faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile uluslararası ağ ortamında online 7/24 yayınlanabilen sistemlere Web Sitesi ve bu sitenin oluşturulma sürecine de Web Tasarımı denir. Bizde sizin web sitenizi tasarımlarla birlikte oluşturmada aracılık ve destek vermekteyiz. Desing Center

Detaylı bilgi

Sitene kimse girmiyormu? Seo Hizmetleri verelim.

Web sitenizin içeriğindeki kelimeler ile arama motorlarında yapılan sorgulamalar sonucunda ilk sıralarda istelenebilmek amacı ile yapılan çalışmadır. Türkiye’de % 99 a yakın bir oranla kullanıcıların tercihi Google olması nedeni ile çalışmalarımız Google optimizasyonu üzerine yoğunlaştırmaktayız.Sitenizi google tarafından en üst sıralara çıkarmaktayız. Desing Center

Detaylı bilgi

Animasyon ( Firmanızı tanıtalım.TV interaktif reklamlar yapalım.)

Firmanızın tanıtım filmini müşterilerinize,televizyon kanallarına,sunabilmeniz Desing Center sağlamaktadır.Reklam ajansları ve prodüksiyon şirketleri ile grafik tasarım, animasyon, web animasyon, video kurgu ve görsel effect çalışmaları yapmaktadır. Desing Center ile çalışmalarınıza başarıyı satışınızı arttırabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Grafik

Photoshop grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı " şekillendirebileceğiniz " bir resim editörüdür. Dijital ortamdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programıdır. Pixel tabanlı (resim) bir program olup yeni bir resim oluşturmaktan daha çok var olan resimler üzerinde rütuşlar yapmamıza yardımcı olan bir programdır

Detaylı bilgi

Mühendislik

Mühendislik bilim ve matematiksel prensipleri, tecrübe, karar ve ortak fikirleri kullanarak insana faydalı ürünler ortaya koyma sanatıdır. Mühendisler, köprüler, tıbbi teçhizatlar, zehirli atıkları temizleme yolları ve toplu taşıma sistemleri tasarlar. Bir başka deyişle mühendislik, belirli bir ihtiyacı karşılamak için gerekli teknik ürün ve sistemi üretme sürecidir.

Detaylı bilgiAutocad

AutoCAD genel amaçlı bir tasarım ve çizim programıdır.Dolayısıyla çok geniş bir yelpaze içerisinde her hangi bir disipline özgü komutlarla kullanıcıyı kısıtlamadığı gibi, açık mimarisi ile istenilen yönde özelleştirilebilir.

Detaylı bilgi

Solidworks

Her geçen gün gelişim göstermekte olan takım ve makine sanayisine, klasik yöntemler ile ayak uydurmak imkansız hale gelmiştir. Tüketici talepleri her geçen gün artmakta ve talebin kaliteli ve ucuz olmasını istemektedir.

Detaylı bilgi

3ds max

Günümüz 3 boyutlu görselleştirme yazılım paketleri içinde en çok kullanıcıya sahip 3 boyutlu modelleme ,kaplama , aydınlatma ve animasyon yazılımı olan 3ds max Mimari görselleştirme, bilgisayar oyunlarını , sinema ve TV için görsel efeklerden ve daha bir çok alanlarda kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi

Kurumsal Eğitim!

Şirketlerin talepleri doğrultusunda tüm eğitimlerimizde özel kurumsal eğitim vermekteyiz.Eğitimlerimiz sırasında sınıf ortamı hazırlamaktayız. Eğitimlerimize Hocalarımız ve projeksiyon cihazımız ve tahtamıza varan tüm eğitim materyallerini ve notlarını sağlamaktayız. Özel Eğitim almak isteyen bireysel topluluklarımıza 10 kişi olmak üzere bilgisayar ve sınıf ortamını sağlayarak bilgisayar üzerinde eğitim vermekteyiz.

Detaylı bilgi

Bireysel Eğitim!

Tüm eğitimlerimiz Öğrencilerimizin mesleki gelişimi sağlamak sektörel anlamda mesleklerini en iyi şekilde eğitimlerini alarak mezun olmalarını sağlamaktır.Bireysel eğitimlerimizi öğrencilerimizin taleplerine göre özel ders şeklinde alabilirsiniz. Eğitimlerimiz aldıktan sonra öğrenmediğiniz taktirde 2 yıl boyunca özakademi destek, etüt,tekrar eğitim almalarını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi